ארועים יום הולדת- יום כיף בלתי נשכח

יום הולדת, מסיבת רווקות, ארועיים משפחתיים, סתם ערב חברתי

ב"בריכה של נאוה"- יום כיף בלתי נשכח. יום הולדת מיוחד הוא יום הולדת עם הפעלה מיוחדת, הפעלה שלא רואים בכל יום הולדת. הפעלה מקורית, חדשנית ומדליקה שלא נראתה לפני כן ביום הולדת.

????????????????????????????????????

כללי

אם אתם מרגישים שכבר חגגתם ימי הולדת לילדים/מבוגרים בכל דרך שאתם מכירים, כנראה שאתם צודקים; מסיבה בבית כולם עושים והילדים בדרך כלל כבר משתגעים אחרי שעתיים בלבד, ארוחה במסעדה היא יותר בשביל ההורים והסבתא… אז מה תעשו השנה? מה לגבי יום כיף מיוחד ומקורי שיגרום לכל ילדי הכתה לקנא?

  • פעילות אתגריוית במים, חוויה מרתקת עם משימות חכמות בסגנון wipeout.

IMGP5701

כל יום הולדת הוא יום מיוחד אך מה הוא באמת יום הולדת מיוחד. ובכן, התשובה לכך היא פשוטה. כיום מאוד קשה כבר להמציא את הגלגל בכל מה שקשור לאירועי יום הולדת. ההפעלות של היום הן הפעלות אשר חוזרות על עצמן ואת מרביתן ניתן לראות או לחוות ביום הולדת של אחרים. אז מה היא הפעלה מיוחדת אתם שואלים? הפעלה מיוחדת ליום הולדת מיוחד היא הפעלה אתגרית, מעוררת מחשבה, שיתוף פעולה, הנאה וכיף. זיכרון יפהפה שמצטלם נהדר – תוספת מקסימה לאלבום התמונות של כל המשפחה.

IMG_7732

הדבר הראשון שעליכם לעשות כהורים המפיקים הוא לשריין תאריך שיהיה נוח כדי שמרבית הילדים יהיו נוכחים ביום הכיף. יותר ילדים זה תמיד הרבה יותר שמח ויותר מתנות ובטוח שהבן או הבת שלכם יקירו לכם תודה על כך.

IMGP6361

כדי לעזר ב"בריכה של נאוה" לארגון יום כיף או יום גיבוש של בילדים/מבוגרים רבים שיש להפעיל, אפשר לרכוש חבילה מסוימת הכוללת בתוכה מספר פעילויות והפתעות וכך מקבלים יום כיף מגוון, עשיר אך לא יקר מדי. ימי כיף שכאלה קיימים כמעט לכל הגילאים, ילדים ומבוגרים גם יחד, וכולם מסוגלים ליהנות מהם.

IMGP9596